< návrat zpět

Kuf Band - doprovodný a plesový orchestr

Pokud hledáte zvuk big-bandu v malém obsazení, je pro Vás Kuf Band tou pravou volbou. Vedení tohoto až dvanáctičlenného orchestru, složeného z předních brněnských hráčů, převzal Tomáš Küfhaber v roce 2013 a během několika let od základu přepracoval jeho repertoár. V seznamu skladeb uskupení se nacházejí nejznámější české i světové hity, které můžete na Vaší akci či oslavě slyšet buď v orchestrálním provedení, nebo v podání jednoho až dvou zpěváků, které tato profesionální kapela doprovází.

KUF Band KUF Band KUF Band KUF Band KUF Band KUF Band

Kuf Band může na Vaší akci vystoupit ve velkém dvanáctičlenném obsazení (klávesy, basa, bicí, kytara, flétna, klarient/sax, trumpeta, trombon a smyčcový kvartet) či ve zmenšeném, osmičlenném obsazení (bez smyčců). Obsazení je možné po domluvě dle potřeby upravit, rozšířit. Jak již bylo uvedeno, vystoupení kapely lze doplnit i jedním či více zpěváky (dle osobní dohody a možností). Pro Vaši představu shlédněte, prosím, krátké promo video, pořízené na Plese golfistů v únoru 2016 v prostorách hotelu Voroněž v Brně. Zpívá šéf muzikálu MdB Petr Gazdík a sólisté Ivana Vaňková a Lukáš Vlček. 

Délka vystoupení závisí na domluvě. Pro více informací ohledně možností vystoupení a kalkulace nás, prosím, kontaktujte >.

Naše reference